אודות

הסיפור שלנו

סטודיו מרחב תנועה הוא כשמו – מרחב לתנועה. יותר מדי מאיתנו מזדקנים טרם זמננו בגלל שלא דאגנו לפנות זמן ומקום בחיינו לתנועה, לזוז, לנשום, ולהתחזק. כל אחד ואחת שמגיעים לכאן מוזמנים לחזור קצת אחורה לילדות, להיזכר איך נמתחנו על השטיח, התגלגלנו על הרצפה, נתלינו מעמודים ועצים והתנדנדנו על נדנדה.
הסטודיו נמצא בלב שכונת בית הכרם, בקרבת הרכבת הקלה, אוטובוסים וחנייה נוחה.
בסטודיו כל מכשירי הפילאטיס הקלאסיים והעכשוויים ליצירת אימון תומך ומאתגר לכל אחת ואחד. בנוסף לפילאטיס מכשירים אנחנו מציעות שיעורי יוגה אווירית, אימון רצועות, שיעורי יוגה קלאסיים ושיעורי פילאטיס מזרן.
ההפתעה הקבועה עבור מתאמנים טריים היא ששיטת הפילאטיס, מאתגרת ואינטנסיבית אך גם ממש מהנה ומתאימה לכולם!

פגוש את הצוות שלנו

ריקי אייזנשטט

אמינה שתפקיד האימון הוא לסייע לנו להבין כיצד להפעיל את גופנו בצורה נכונה. בעיני פילאטיס אינו 'עוד' שיטה לאימון גופני. הפילאטיס חובק בתוכו את הבסיס של הפעלת הגוף, הנשימה והיציבה, ומכך מאפשר לנו להתחיל תהליך בסטודיו אשר תוצאותיו נראים ומשפיעים על כל החיים.״

טלי דונין

הבתי בפילאטיס כשראיתי כמה זה משפר לי את היכולות התנועתיות ובנוסף עוזר לי להשתקם מפציעות שסחבתי המון זמן. אני אוהבת בפילאטיס את החיבור לרקמות הכי פנימיות ואת ההבנה הגופנית ככלל, את השקט והנשימות, את העבודה הקשה דרך הרכות שבתנועה ואת תחושת הגוף לאחר אימון."

ג׳יליאן מילר

מורה לפילאטיס מכשירים ומזרן, בעלת נסיון של למעלה מ10 שנים. ג'יליאן: "הדבר שאני מתחברת אליו בהוראה, הוא הובלת המתאמנים לחיבור טוב ועמוק יותר עם גופם."

לילי מרחב

מייסדת ובעלת סטודיו מרחב תנועה. מורה בכירה לפילאטיס מכשירים ומזרן, רכזת קורס להכשרת הוראת יוגה אווירית, מוסמכת להוראת אשטנגה יוגה ויוגה אינטגרטיבית.

שירה היילפרין

מורה בכירה ליוגה אווירית. בנוסף מלמדת אצלנו פילאטיס מזרן, יוגה אינטגרטיבית, ואימון ברצועות TRX.

קלי אזולאי

מנת כושר פונקציונאלי ואירובי. מלמדת בסטודיו מרחב תנועה משנת 2013. קלי: "הספורט והתנועה הם חלק בלתי נפרד מחיי, והם שנותנים לי הרגשת חיות ושמחה עילאית. במהלך השנים עם התפתחותי בתחום הפילאטיס הבנתי שניתן להגיע לתוצאות בלי כאבים כלל, אלא דרך הקשבה ומודעות״.

שירה ריינהרד

paratus in CA as well as in Israel. My niche is Pilates Rehabilitation and work towards retraining the body to work at its optimal ability wether it be strength, flexibility, balance or coordination. I love what I do and am happy to service your needs."

רותם ניצן

מורה לפילאטיס מכשירים, פילאטיס מזרן ויוגה אווירית. בוגרת בית הספר לקרקס סנדסיאל, רקדה בסדנא להכשרת רקדנים של געתון וסטודנטית לריפוי בעיסוק באונ' העברית בירושלים. רותם היא קרקסנית מלאה בקסם חן וחיוכים, אוהבת את השילוב של אקרובטיקה ופילאטיס.

לילי מרחב

מייסדת ובעלת סטודיו מרחב תנועה. מורה בכירה לפילאטיס מכשירים ומזרן, רכזת קורס להכשרת הוראת יוגה אווירית, מוסמכת להוראת אשטנגה יוגה ויוגה אינטגרטיבית.

הערכים שלנו

מקצועיות

חקירה, יצירתיות, סקרנות ולמידה מתמדת הינן חלק בלתי נפרד מאופי הצוות שלנו. מטרתנו ללמד תנועה בשלל השיטות באופן אחראי, בריא, עם החידושים הכי מעניינים והמכשור המתקדם ביותר.

יחס אישי

כל אחד ואחת בעל גוף ואופי ייחודי, ולכן, בשיטת ההוראה שלנו נבנה עבור כל אחת ואחד מכם אימונים אשר מותאמים ליכולות ומטרות שלכם.

העצמה

בסופו של דבר, מטרת כל אימון הוא להשתנות לטובה, בין אם זה להתחטב, לשפר יציבה, להוריד משקל, להתחזק, או פשוט כדי להרגע. אנחנו מאמינות שבעזרת אימונים אפקטיבים, הוראה ברמה גבוהה, אווירה תומכת ושלווה, נוכל לעזור לכן ולכם לנשום יותר טוב, לזוז יותר טוב, כך שתשלטו על גופכם ביתר יעילות בחיי היום יום ולא רק בשיעורי הסטודיו.