יוגה אווירית

יוגה אווירית

אי פעם חלמתן לברוח לקרקס? זו ההזדמנות שלכם…אפשר לחזק את הגוף וגם להיות כמו לוליינים, זה רק עניין של טכניקה נכונה ואהבה לתנועה. שנים רבות אני מלמדת פילאטיס ויוגה במטרה להעניק לכל אחד ממתאמני חוויה של עוצמה וחופש בזמן התרגול. ביוגה אווירית מצאתי רפרטואר מגוון וטכניקות מדהימות אשר מאתגרות, מחזקות, ונגישות לכולם. אי אפשר שלא להתאהב בקסם האימון על הערסל! פתאום השיעור הופך מאימון גופני למופע קרקס בו כולנו מחייכים ומפתיעים את עצמנו בתעוזה והיכולות שלנו. כל המתאמנות מוצאות את עצמן רוקדות באוויר, מתהפכות, מתעופפות, ואף מצליחות בתרגילי יוגה ופילאטיס שהתקשו בהם על הקרקע. תרגילי האקרובטיקה האוויריים מעמיקים עבורנו את ההתמקדות בשרירי הליבה, והתרגילים ההפוכים מסייעים להארכת הגב ושחרור עומס מהמפרקים. זה תענוג צרוף לתת לאנשים להתנתק קצת מהקרקע היומיומית ולרחף לשעה קלה.
בסטודיו מרחב תנועה צוות מורות מקצועי אשר מלמד שיעורים לרמות שונות בשגרה.
קורסי ההכשרה להוראת יוגה אווירית מתקיימים אצלנו בירושלים וסטודיוים מארחים ברחבי הארץ שגם נשבו בקסמי הריחוף על ערסל היוגה.

אל תפספסו הזדמנות להשתתף בקורס להוראת תנועה ייחודית במינה. הוא יהפוך לכם, תרתי משמע, את נקודת המבט על אפשרויות לתנועת הגוף כמורים ומתרגלים!

וודאו שאתן ממלאות את פרטיכן בכדי שנוכל לספק לכן פרטים נוספים
אנו מבטיחים לא "להספים" אתכן, בהשארת פרטיכן אנו ניצור קשר רק לשם הקורס. וזהו